Bedava.org

Okey oyunu sizi bekliyor. Tıklayın...

Sık Kullanılanlara Ekle
cep melodi için tıkla
Giriş Sayfası Yap

Ucuzlayan bilgisayar fiyatları ve internet erişiminin yaygınlaşmasıyla, bilgisayar oyunları daha da popüler hale geliyor. Bilgisayar oyunu oynamayan bilgisayar kullanıcısı sayısı ise neredeyse yok gibi. Bilgisayar oyunları ile ilgili en kaliteli Türk sitelerini, bilgisayar oyunu incelemelerini bulabileceğiniz sitelerin listesi bu sayfada.
Sık Kullanılanlara Ekle
cep melodi
Giriş Sayfası Yap[ Bedava.org'u arkadaşlarınıza söyleyin ]

Bilgisayar Oyunları


[ Bedava.org ]

   
 .:.
Okey Oyna
Oyun Oyun
Oyun Sitesi
Okey
Yahoo Oyun
Merlinin Kazanı
Playstation
Level
Gamespot
Gamespy .:.
   


 .:.
gamend
gamer bug
game to game
Intro Gamer
Oyunilizyon
Xoyun
Oynasana
Tr Gamer


Bilgisayar Oyunları


Bilgisayar oyunları ve internet

İnternet son 10 yıl içerisinde yaşam tarzlarımızı bilgisayar kullanma alışkanlıklarımızı tamamen değiştirdi. Masaüstü bilgisayar bedellerinin düşmesi, taşınabilir bilgisayar (notebook) türlerinin ortalama kullanıcıların karşılayabileceği bedellerle ve onların gereksinimlerini karşılayacak şekilde piyasaya sürülmesi, ADSL ve kablo internet hizmetlerinin yaygınlaşması, internetin hayatımıza bir daha çıkmayacak şekilde girmesine olanak sağladı.

Peki bilgisayar oyunlarına ilgi duyan biri olarak internet üzerinden ne gibi hizmetler kullanabilir, ne tür içeriğe ulaşabilirsiniz? Bu yazımızda bilgisayar oyunlarıyla ilgilenenlere yönelik internette erişime açılan içeriği ele alıyoruz.

Bilgisayar oyunu (PC oyunu) siteleri: Bu siteler, bilgisayar oyunları ile ilgili ayrıntılı bilgiler içeren sitelerdir. Bu bilgiler içerisinde, oyunu yapan firma ile ilgili bilgiler, oyunu oynamanız için gereken en düşük konfigürasyon, oyunun konusu, oyunun nasıl oynandığına dair açıklamalar ve tuş kombinasyonları, oyunda bulmacalar varsa bu bulmacaların çözümleri bulunmaktadır. Pek çok bilgisayar oyunu fanatiği oyunları baştan sona kendileri keşfetmekten büyük zevk alsalar da, hemen her oyuncunun her oyunda takıldığı noktalar olmaktadır. Bu siteler, takıldığınız bu noktalarda size yardımcı olacak siteler.

Oyun hileleri siteleri: Bu siteler, oyunları bitirip (ya da bitiremeyip, bitirmek için) oyunu bir de oyundaki her şeyi sınırsız şekilde kullanarak farklı bir zevk tatmak isteyen oyuncular için, oyunları yapan firmaların oyunun içine gömdükleri hile fonksiyonları nasıl çalıştırabileceğinizi anlatan sitelerdir. Oyun hileleri ile, oyunlarda ölümsüz olabilir, duvarların içinden geçebilir, bütün bulmacaları otomatik olarak çözmüş sayılabilirsiniz.

PlayStation ve Xbox siteleri: Bunlar oyunseverlere yönelik üretilen oyun konsolları olan PlayStation ve Xbox modelleri için üretilmiş oyunlar ile ilgili bilgi veren sitelerdir.

Oyunlara özel siteler: Bazı yayıncılar, belirli bir oyunu seven insanlara yönelik özel siteler yapmaktadırlar. Bu siteler üzerinden, aynı oyunu seven kişiler birbirleriyle tanışabilmekte, (varsa) forumlar aracılığı ile oyunla ilgili bilgilerini ve taktiklerini paylaşabilmektedirler.

Keyifli gezintiler!Çapraz Bağlaçlar (Linkler)

Bedava SMS
Oyun, bedava oyun download
Bedava programlar; program indir, download et
Komik resimler, animasyon, mizah, kahkaha
Araba, otomobil
Arama motoru
Sevgili, arkadaş bul
Bilgisayar oyunları, oyun hileleri
Günlük Fal, Mistik
Kariyer, insan kaynakları
Müzik
Türkçe sohbet
Futbol, basketbol, spor
Bahis, şans Oyunları
Ünlüler
Bedava okey oyunu
Yatırım
Sivil Toplum Kuruluşları
Sinema
Sağlık
Radyolar
Programlama, Web
Bedava ziyaretçi defteri
Dergiler
Bankalar
Tiyatro
Eğitim
Su Sporları, Denizcilik
Sık başvurulan e-devlet hizmetleri
ücretsiz e-posta hizmeti veren siteler
Kadın, kadın hastalıkları, kadın sağlığı siteleri
Yemek tarifleri, yemek tarifi siteleri, içki siteleri
ekart, ekartlar, e-kartlar, e-kart siteleri
Hukuk siteleri, hukuk rehberi siteler
Forumlar, paylaşım siteleri
Hobi dünyası, hobiler, hobi siteleri
Kültür ve sanat siteleri
Şiirler, aşk şiirleri, şiir siteleri
Başvuru kaynakları, İngilizce Türkçe Sözlük
Hosting arama, host bul
Donanım siteleri
Linux için Türkçe siteler
İlan, seri ilanlar, açık arttırma, seri ilan siteleri
Ulaşım
Tatil rehberi, gezi rehberi, tatil ve yolculuk siteleri
Çiçek gönderme siteleri
 

 

[ Bedava.org ]

Site Ekleme | Öneri İlet | Künye | Reklam | Link değişimi | Çekinceler | Gizlilik Politikası | Büyükşehir belediyeleri | Bedava.org

© Bedava.org - Tüm Hakları Saklıdır.