Bedava.org

Okey oyunu sizi bekliyor. Tıklayın...

Sık Kullanılanlara Ekle
cep melodi için tıkla
Giriş Sayfası Yap

Türk internetinin cep telefonu sahiplerine yönelik siteleri bu sayfada. Cebe Bedava mesaj bedava SMS göndermek; cep melodileri grafik bulmak için başlama noktası burasıdır. Nokia ericsson siemens motorola marka telefonlara; Turkcell Telsim Avea telefon hattına sahipseniz, bu sayfada ilginizi çekecek bir link bir bedava sms, bedava mesaj linki vardır.
Sık Kullanılanlara Ekle
cep melodi
Giriş Sayfası Yap[ Bedava.org'u arkadaşlarınıza söyleyin ]

Bedava SMS & Bedava Mesaj & Cep Telefonu


[ Bedava.org ]

   


 .:. Bedava SMS / Cep
Bedava SMS İçin Tıklayın
Vodafone SMS Mesaj
Turkcell Ana Sayfa
Vodafone
Avea Ana Sayfa
Polifonik Melodi
Melodi
Nokia
Motorola
Samsung .:.
   


 .:. Bedava SMS / Cep
Keriz
SMSlerim
Cep Telefoncu
Türk GSM
Sony Ericsson
Philips
Cep TR
Hazır SMSler
Sevgi Sözlerim
Hazır SMS .:. Bedava SMS / Cep
Cep DünyamBedava SMS & Bedava Mesaj & Cep Telefonu


SMS : "Short Message Service" : "Kısa Mesaj Servisi" anlamına gelir. Çeşitli Bedava Sms - Mesaj sitelerinden ya da telefonunuzdan gönderebileceğiniz bir Sms - Mesaj, 160 karakter uzunluğunda bir metindir. Telefon görüşmesinden farklı olarak, ücretli ya da Bedava Sms - Mesaj gönderildiğinde, telefonlar arasında bağlantı kurulmaz. Gönderilen ücretli ya da Bedava Sms - Mesaj, bir Sms - Mesaj havuzunda tutulur ve hedef kişiye daha sonra ulaştırılır.

Cep Telefonu - GSM : "Global Systems for Mobil Communication" : "Mobil iletişim için küresel sistem" anlamına gelir. Cep telefonu günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Cep telefonu ile konuşmanın yanısıra, resimli mesaj atmak, cep melodileri oluşturmak gibi değişik şeyler yapabilirsiniz.

Cep telefonu ve internet

İnternet son 10 yıl içerisinde yaşam tarzlarımızı bilgisayar kullanma alışkanlıklarımızı tamamen değiştirdi. Masaüstü bilgisayar bedellerinin düşmesi, taşınabilir bilgisayar (notebook) türlerinin ortalama kullanıcıların karşılayabileceği bedellerle ve onların gereksinimlerini karşılayacak şekilde piyasaya sürülmesi, ADSL ve kablo internet hizmetlerinin yaygınlaşması, internetin hayatımıza bir daha çıkmayacak şekilde girmesine olanak sağladı.

Peki cep telefonu kullanan biri olarak internet üzerinden ne gibi hizmetler kullanabilir, ne tür içeriğe ulaşabilirsiniz? Bu yazımızda cep telefonu kullanıcılarına yönelik internette erişime açılan içeriği ele alıyoruz.

Cep telefonunuzda kullanmak üzere sesli ve görsel içerik: İnternet üzerinden cep telefonu ile ilgili ulaşabileceğiniz belki de en eğlenceli içerik, cep melodi ve cep için resimli içerikler. Bu hizmete internetten ulaşarak hem yüklemek istediğiniz melodileri önceden dinleme şansı buluyorsunuz, hem de almayı düşündüğünüz resimli içeriği (renkliyse) renkli bir biçimde ekranda görebiliyorsunuz.

İnternetten cep telefonuna bedava SMS gönderimi: Kimi siteler internet siteleri üzerinden cep telefonlarına ücretsiz kısa mesaj göndermenizi sağlamaktadırlar. Aklınızda tutmanız gereken, bu tür hizmetlerin genelde çok güvenilir olmadıklarıdır. Yani gönderdiğinizi düşündüğünüz mesaj hiç gitmemiş ya da çok geç gitmiş olabilir. Bu nedenle önemli bir mesaj ileteceğiniz zamanlarda bu tür hizmetleri kullanmadan önce iyi düşünün (bedava sms gönderen bir siteden atacağınız mesajla evlenme teklif etmeyin mesela).

Cep telefonu modelleri ile ilgili bilgi: Cep telefonu üreticilerinin resmi sitelerini gezerek ürettikleri cep telefonu modelleriyle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Böylece hem sahip olduğunuz cep telefonunu özelliklerini daha etkin kullanarak kullanabilir hem de yeni çıkan modeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Benzer şekilde, cep telefonu modelleri ile ilgili yayın yapan ve bunlar hakkında bilgi veren bağımsız sitelere de göz atabilirsiniz.

Cep telefonu operatörlerine ilişkin bilgiler: Cep telefonu operatörleri siteleri üzerinden çeşitli hizmetler ve bilgiler sunmaktadırlar. Cep telefonu operatörünüzün sitesini ziyaret ederek tarifeler hakkında bilgi alabilir, faturanızı kredi kartı ile ödeyebilir, internet üzerinden arkadaşlarınıza mesaj gönderebilirsiniz.

Hazır mesaj siteleri: Özel bir gün yaklaşıyor ve siz sevdiklerinize nasıl bir mesaj atacağınızı bilmiyor musunuz? Çözümü internet. Pek çok site, pek çok özel güne uygun mesajları yayınlamakta. Bu siteleri kullanarak ilhamsız kaldığınız zamanlarda da sevdiklerinizi mesajlarınızla gülümsetebilirsiniz.

Keyifli gezintiler!Çapraz Bağlaçlar (Linkler)

Bedava SMS
Oyun, bedava oyun download
Bedava programlar; program indir, download et
Komik resimler, animasyon, mizah, kahkaha
Araba, otomobil
Arama motoru
Sevgili, arkadaş bul
Bilgisayar oyunları, oyun hileleri
Günlük Fal, Mistik
Kariyer, insan kaynakları
Müzik
Türkçe sohbet
Futbol, basketbol, spor
Bahis, şans Oyunları
Ünlüler
Bedava okey oyunu
Yatırım
Sivil Toplum Kuruluşları
Sinema
Sağlık
Radyolar
Programlama, Web
Bedava ziyaretçi defteri
Dergiler
Bankalar
Tiyatro
Eğitim
Su Sporları, Denizcilik
Sık başvurulan e-devlet hizmetleri
ücretsiz e-posta hizmeti veren siteler
Kadın, kadın hastalıkları, kadın sağlığı siteleri
Yemek tarifleri, yemek tarifi siteleri, içki siteleri
ekart, ekartlar, e-kartlar, e-kart siteleri
Hukuk siteleri, hukuk rehberi siteler
Forumlar, paylaşım siteleri
Hobi dünyası, hobiler, hobi siteleri
Kültür ve sanat siteleri
Şiirler, aşk şiirleri, şiir siteleri
Başvuru kaynakları, İngilizce Türkçe Sözlük
Hosting arama, host bul
Donanım siteleri
Linux için Türkçe siteler
İlan, seri ilanlar, açık arttırma, seri ilan siteleri
Ulaşım
Tatil rehberi, gezi rehberi, tatil ve yolculuk siteleri
Çiçek gönderme siteleri
 

 

[ Bedava.org ]

Site Ekleme | Öneri İlet | Künye | Reklam | Link değişimi | Çekinceler | Gizlilik Politikası | Büyükşehir belediyeleri | Bedava.org

© Bedava.org - Tüm Hakları Saklıdır.