Bedava.org

Okey oyunu sizi bekliyor. Tıklayın...

Sık Kullanılanlara Ekle

Giriş Sayfası Yap

Bedava.org'da çeşitli konular hakkında yazılar bulunmaktadır. Bu sayfada, bedava okey oyunu hakkında okuyabileceğiniz bu yazı da bunlardan biridir.
Sık Kullanılanlara Ekle

Giriş Sayfası Yap

[ Bedava.org ]

Bedava okey oyunu

İnternet her geçen gün günlük yaşamın içine daha fazla giriyor ve geçmişte fiziksel olarak gerçekleştirilen kimi etkinlikler, günümüzde tamamen sanal ortamda, bilgisayarlar üzerinde gerçekleştiriliyor. Bunun en güzel örneklerinden birini, birkaç yıl öncesine kadar genellikle kıraathanelerde okey oyunu oynayan kişilerin, günümüzde evlerinden, internet bağlantısı üzerinden, bilgisayarlarını kullanarak okey oynamaları oluşturmaktadır.

İnternette okey oynanan internet siteleri, genellikle kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmemektedirler. Bu tür internet siteleri, genellikle ziyaretçilerine reklam göstermek yoluyla operasyonel giderlerini karşılar ve kar etmeye çalışırlar. Türünün güzel bir örneği olarak şu bağlantıdaki okey oyunu incelenebilir. Değişik okey internet sitelerinde değişik özelliklere rastlamak mümkün olabilir. Kimi bedava okey oyunu sitelerinde kullanıcılar arasında rekabet ortamı da doğuracak biçimde puanlama sistemlerine gidilirken, kimilerinde örneğin okey sırasında sohbet edebilmek için bitirilmesi gereken minimum oyun sayısı gibi sınırlamalar getirilebilir.[ Bedava.org ]

© Bedava.org - Tüm Hakları Saklıdır.